top of page

O NÁS

Plzeňská truhlárna ctí tradici truhlářského řemesla, a výroby kvalitního dřevěného nábytku, navrženého a vyrobeného lidmi pro lidi.

Plzeňská truhlárna se specializuje na zakázkovou výrobu typových a atypických interiéru v rezidenčních a komerčních prostorech.

Ctíme tradici truhlářského řemesla.

HISTORIE

Společnost Plzeňská truhlárna byla založena v roce 2007 a navazuje na více než 100 letou tradici truhlářské výroby jako nástupce bývalé Truhlárny Škoda Plzeň. Našim klientům nabízíme zkušenosti a dlouholetou praxi v truhlářské výrobě a designu, tak abychom zajistili Vaši spokojenost od první konzultace po kompletní realizaci. 

 

Našich klientů si vážíme a nasloucháme jim - ať přicházíte s konkrétním projektem, nebo si necháte poradit od našeho zkušeného designéra.

NAŠI KLIENTI
 

Mezi naše klienty se řadí například realitní developer Daramis, společnost  BMW Invelt nebo špičkové interiérové studio Konspeti


Naši práci můžete vidět v  Showroomu Design Living Concept.

 

Podíleli jsme se na vybavení rezidenčních projektů Prague Marina, Unicity living Plzeň a dalších. Dlouhodobě spolupracujeme na komerčních projektech se společností BMW Invelt a Konsepti. Zrealizovali jsme přes 700 projektů v České republice  i zahraničí.

CO NABÍZÍME:

 

Konzultace
Společně hledáme optimální poměr – design, funkčnost, cena

Vizualizace
Pro lepší vzájemné porozumění a konečné rozhodnutí připravíme vizualizaci

Výkresová dokumentace

Před výrobou připravíme kompletní projektovou dokumentaci 

Výroba

Zpracováváme širokou škálu truhlářských materiálů vč. povrchové úpravy

Realizace

Montáž, doprava, instalace, úklid, likvidaci odpadu - vše podle aktuálních hygienických požadavků.

bottom of page